• 0(216) 376 11 67
  • Pzt - Cts: 9:00 - 18:00
 

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

2006 Yılında İstanbul Maltepe’de kurulan firmamız ilk yıllarda Araç projelendirme, Tip Onay İşlemleri ve CE ISARETI ile ilgili hizmet vermeye başlamıştır. Kadrosunda bulunan 2 adet Uzman Makina mühendisi 2 Adet Teknik Ressam ve 2 adet kuryesi ve Çözüm ortağı olan anlaşmalı firmalarıyla birlikte daha kaliteli ve hızlı çalışmayı hedefleyen çözümlerimizle hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda sadece belli bir konuya odaklanmayıp birçok alanda hizmet ve danışmanlık konusu ile iştigal etmekle kalmayıp; 2017 Yılında Mühendislik Tecrübesinin de vermiş olduğu deneyim ile Üst Yapı İmalat ve Montajı işlemleri konusunda Düzce İlinde, 1974 Yılından itibaren Üst Yapı İmalatı Konusunda deneyimli İnana Kardeşler Karoser Firması ile güç birliği yaparak, Mühendislikten sonra Kasa İmalatına başlamıştır.

ORTADOĞU olarak bizler kurumsal yapı altında bilinen bir marka olmayı hedeflemekteyiz. Bu amaca ulaşmak için gereken şartları çalışkanlık, dürüstlük ve hizmette kalite olduğunun bilincindeyiz.

BİZ NE YAPARIZ?

Sunduğumuz Hizmetler


Araç Proje Hizmetleri
Seri Tadilat / Seri İmalat Tip Onay Belgesi Hizmetleri
Tescil Edilemeyen Özel Kullanım Amaçlı Araçlar İçin Özel İzin Teknik Raporu
Eşdeğer Parça Hizmetleri
Kara Yolu Uygunluk Belgesi
CE Uygunluk Belgesi Hizmetleri
;